2_9636Sevgiliye Mesajlar Sözler 

Bir Yudum Söz

*** Aklıma geldiğinde karışıyor mevsimler. Gözlerini düşündüğüm her yer sanki bir ilkbahar sabahı. Seninle yaşadıklarımız sevgilim, bir hikayenin çok daha ötesindeydi. Biz seninle bir hikayeydik. Mutlu bir hikaye. Sen benim en güzel hikayemsin. Başlayan ve bitmesini asla istemediğim.

*** Beni anlamanı beklemiyorum senden. Çünkü seni bu kadar nasıl sevdiğimi ben de bilmiyorum. Nefes almak gibi seni sevmek. İçim o kadar seninle dolmuş ki yokluğunu düşünemiyorum. Artık düşlediğim tek bir şey var. Kalan ömrümü seninle, senin yanında geçirmek. Akşam gözlerimi yanında kapatmak, sabaha seninle ulaşmak. Çok mu uzak dersin kokunla uyumaya başlayacağım günler? Baharın kokusu sen gelince geliyor sanki, yokluğun ise kış ortasındaki ayaz gibi. Gel kokunla ömrüme baharı getir.

*** Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.

*** Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun dedi, öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an. 

*** Baktım çözülecek gibi değildi, bir düğüm de ben attım. 

*** Samimiyetin dili yoktur, gözlerden anlaşılır.

*** Şöyle geçmişe dönüp baktım da, daha harf olmayı bile becerememiş insanları, cümle sanıp, ne kadar da anlamlar yüklemişim.

*** Asıl mesele, bir şeye sahip olmak değil, sahip olduğuna layık olabilmektir

*** İnsanlar sizi, sadece aynı yerden canları yandıkları zaman anlar.

*** İnsanı ateş değil, kendi gafleti yakar; herkeste kusur görür, kendisine kör bakar. Neye nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar.

*** Ne kadar çok insana güvenirsen o kadar çok yaran olur. Güven, insanı öldüren en sinsi mikroptur.

*** Birlikte gülüyorsanız mutluluktur, birlikte ağlıyorsanız dostluktur; ama birlikte susuyorsanız bu aşktır.

*** Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması.

*** Gitmek gerekir bazen. Fazla yormadan, daha çok bıktırmadan. Eğer vaktiyse, ardına bile dönüp bakmadan.

*** Her gece uyanmadan önce,en son konuştuğum kişi olmanı seviyorum.

*** Seni bulmɑktɑn çok ɑrɑmɑk isterim! Seni sevmeden önce ɑnlɑmɑk isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sɑnɑ hep yeniden bɑşlɑmɑk isterim.

Burayıda Beğenebilirsiniz

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.